Zapoznałem się i akceptuję Korzystając z serwisu potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz politykę bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych prowadzoną przez Automobilklub Wielkopolski.

Kursy i szkolenia

 

SZKOLENIA SĘDZIOWSKIE

 

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 Automobilklub Wielkopolski postanowił przesunąć w czasie organizację szkolenia sędziów sportu motocyklowego. Wobec powyższego szkolenia zaplanowane na 21.03.2020 r. i 29.03.2020 r. nie odbędą się.
O nowych terminach ww. szkoleń będziemy informować na bieżąco.


Chcesz być blisko motorsportu i myślisz o uzyskaniu uprawnień sędziego sportu motocyklowego?  W tym miejscu znajdziesz informacje nt. organizowanych przez Automobilklub Wielkopolski szkoleń sędziowskich.

 Automobilklub WIelkopolski zaprasza na szkolenia umożliwiające uzyskanie uprawnień sędziego sportu motocyklowego, które odbędą się w sali na Torze Poznań w dniach 21.03.2020 r. i 29.03.2020 r. (2 terminy do wyboru).

Początek szkolenia o godz.10:00 dla osób nie posiadających jeszcze licencji sędziowskich (obserwatorów bezpieczeństwa).
Od godziny 11:00 część wspólna szkolenia dla kandydatów na sędziów i sędziów ubiegających się o przedłużenie licencji.

Przedłużenie licencji stopnia "I" i "II" nastąpi (nieodpłatnie dla członkówm Automobilklubu Wielkopolski) po pozytywnym zdaniu egzaminu i po uregulowaniu klubowych składek członkowskich na rok 2020. 

 


Masz pytania lub wątpliwości?
Zadzwoń tel. kom. +48 665 799 875 lub napisz do nas e-mail: roman.chodorowski@aw.poznan.pl