Zapoznałem się i akceptuję Korzystając z serwisu potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz politykę bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych prowadzoną przez Automobilklub Wielkopolski.

Kursy i szkolenia

 

KURSY NA LICENCJĘ ZAWODNICZĄ

 

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną zplanowany na 28-29.03.2020 r. kurs na licencję kierowcy wyścigowego stopnia B, C i B, C Junior zostaje odwołany.

O nowym terminie kursu będziemy informować.


Interesuje Cię kurs na licencję kierowcy wyścigowego (B, C lub B, C Junior) lub kierowcy rajdowego (RN)? W tym miejscu znajdziesz informacje nt. organizowanych przez Automobilklub Wielkopolski kursów.

PROGRAM KURSU

SZKOLENIA SĘDZIOWSKIE

 

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną zplanowane na 03.04.2020 r. szkolenie umożliwiające uzyskanie uprawnień sędziego sportu samochodowego zostaje odwołane.

O nowym terminie szkolenia będziemy informować.

Chcesz być blisko motorsportu i myślisz o uzyskaniu uprawnień sędziego sportu samochodowego?  W tym miejscu znajdziesz informacje nt. organizowanych przez Automobilklub Wielkopolski szkoleń sędziowskich.

Automobilklub WIelkopolski zaprasza na szkolenia umożliwiające uzyskanie uprawnień sędziego sportu samochodowego, które odbędą się w sali na Torze Poznań w piątek 03.04.2020 r.PROGRAM SZKOLENIA
 


Masz pytania lub wątpliwości?
Zadzwoń tel. kom. +48 665 799 883 lub napisz do nas e-mail: autosport@aw.poznan.pl