Zapoznałem się i akceptuję Korzystając z serwisu potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz politykę bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych prowadzoną przez Automobilklub Wielkopolski.

Kiermasz części

 

 KOMUNIKAT


W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny
w Poznaniu decyzją z dnia 23.03.2020 r. nakazał bezwzględne zamknięcie miejsc sprzedaży z punktów otwartych, zlokalizowanych na targowiskach zlokalizowanych na terenie Poznania i powiatu poznańskiego. Wobec powyższego Automobilklub Wielkopolski informuje, iż Kiermasz Części zlokalizowany w Przeźmierowie zostaje zamknięty do odwołania. 

Jednocześnie informujemy, że podmioty gospodarcze prowadzące działalność handlową na terenie Kiermaszu Części mają pełen dostęp do dzierżawionego stanowiska. Wjazd na teren Kiermaszu będzie możliwy po okazaniu ważnej przepustki wjazdowej. 

W odpowiedzi na liczne zapytania dotyczące płatności za dzierżawę stanowisk, Automobilklub Wielkopolski podjął decyzję o obniżeniu abonamentów w miesiącu kwietniu br. o 50 %.

W tym miejscu będziemy aktualizować informacje dotyczące funkcjonowania Kiermaszu Części.

 Kiermasz zlokalizowany jest w Przeźmierowie w bezpośrednim sąsiedztwie Toru Poznań. Udostępniony jest dla handlujących i kupujących w czwartki oraz niedziele w godzinach od 5.30 do 14.00.


Prowadzona działalność handlowa to głównie części i akcesoria samochodowe oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku. Oprócz działalności handlowej detalicznej w każdy czwartek w godzinach od 5.30 do 13.00 prowadzona jest sprzedaż hurtowa (dla firm, warsztatów itp.) w wydzielonej części Kiermaszu.
Kiermasz posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę w postaci punktów gastronomicznych, W.C. radiowęzła przyjmującego ogłoszenia kupna-sprzedaży. Teren Kiermaszu chroniony jest przez system monitoringu i patrole firmy ochroniarskiej. Dla klientów udostępniony jest parking strzeżony na 350 miejsc jak również parking ogrodzony nie strzeżony na 650 miejsc.
Sprzedaż artykułów na terenie Kiermaszu możliwa jest przez podmioty gospodarcze posiadające prawem przewidziane dokumenty wymienione w Regulaminie funkcjonowania Kiermaszu.
Kupujący artykuły ma obowiązek posiadania dowodu zakupu (Art.3. pkt.3.7 Regulaminu Kiermaszu). Jest on niezbędny w przypadku ewentualnego zgłaszania reklamacji zakupionego towaru.

 

Biuro Kiermaszu Części jest czynne:
w poniedziałki wtorki, środy i piątki w godz. 07.00 - 15.00

natomiast w dni handlowe, tj. czwartki i niedzielę w godz. 05.30 - 13.00

 

ul. Wyścigowa 1, 62-081 Przeźmierowo, tel. kom. +48 665 799 891, email: kiermasz@aw.poznan.pl 

 

Galeria

DSC_0816
DSC_0829
DSC_0792
DSC_0818
DSC_0807